«

»

Yıldızlararası Bilim Kurgu Filmi İzle

Yıldızlararası Filmi Digiturk beIN Movies

Bilim kurgu filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek severek izleyeceğiniz bir film Yıldızlararası Digiturk beIN Movies ekranlarında sizleri bekliyor. Bilim kurgu filmi seven kullanıcılara özel olarak Yıldızlararası filmi ile izleyenleri ekran başında keyifli dakikalar bekliyor. Severek izleyeceğiniz filmin baş rollerinde Matthew Mcconaughey, Anne Hathaway, Michael Caine oynuyor. Filmin yönetmenliğini ise filmleriyle adından sıkça söz ettiren Christopher Nolan yapıyor olacak. Filmi abone olduğunuz paketler kapsamında izleyebilir veya izlemek istediğiniz içerikleri kiralayarak da dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Christopher Nolan’ın beş dalda Oscar’a aday olan ve görsel efekt ödülünü kazanan filmi, Imdb’nin top 250 listesinde yer alıyor. Yakın bir gelecekte dünya büyük bir kıtlık çekmektedir. Bir grup bilim insanı dünyanın sonunun geldiğine ve yeni bir gezegen aramak gerektiğine inanmaktadır. İnsanlığın güvenliği için bu zorlu görevi üstlenen bilim adamlarını neler beklemektedir?

Süre : 162 dk
Yapım Yılı : 2014
Yayından Kalkacağı Tarih : 25.04.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>