«

»

Üçüncü Türden Yakınlaşmalar

Üçüncü Türden Yakınlaşmalar – Close Encounters of the Third Kind

Digiturk beIN Movies kullanıcılarının severek izleyeceği harika bir içerik! Bilim Kurgu Filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek bu harika içerik ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirirken beraberinde sunulan, her ay binlerce türde film ile sinema keyfini evinizde doyasıya yaşayacaksınız. Üçüncü Türden Yakınlaşmalar – Close Encounters of the Third Kind Filmi ile Bilim Kurgu seven kullanıcılar ekran başına! Sizde en sevilen filmleri adresi Digiturk ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirecek ve en sevilen filmleri HD kalitede izleyeceksiniz.

Ekranlara kilitlenerek izleyeceğiniz Üçüncü Türden Yakınlaşmalar – Close Encounters of the Third Kind Filminin baş rollerinde Richard Dreyfuss, François Truffaut, Teri Garr oynuyor. Filmin yönetmenliğini ise Steven Spielberg yapıyor olacak. Sizde en sevilen filmleri abone olduğunuz paketler kapsamında en sevilen filmleri keyifli bir şekilde izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. 

En İyi Yönetmen, Yardımcı Aktris, Kurgu, Ses, Sanat Yönetimi, Görsel Efektler, Müzik dallarında Oscar’a aday olan film, Görüntü ödülü aldı. Spielberg’in yazıp yönettiği bu unutulmaz bilimkurgu, tuhaf bir maket yapmaya başlayan elektrik teknisyeni Roy’un etrafında gelişir. İnsanlar ufo gördüklerini iddia eder. Ünlü yönetmen Truffaut’nun canlandırığı bir araştırmacı ise, uzaylılarla müzik yoluyla iletişim kurulabileceğine inanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>