«

»

Tut Şu Bücürü – Get Shorty

Tut Şu Bücürü – Get Shorty Komedi Filmi

Bol bol eğlence, kahkaha ve komedi tek bir içerikte Digiturk ekranlarında! Komedi filmi sevenleri Tut Şu Bücürü – Get Shorty Filmi ile Digiturk ekranlarında eğlenceli dakikalar bekliyor olacak.Severek izleyeceğiniz filmin baş rollerinde, eğlenceli dakikalarda John Travolta, Rene Russo, Danny Devito sizleri karşılıyor olacak. Filmin yönetmenliğini Barry Sonnenfeld yapacak. Sizde en sevilen filmleri HD kalitede izleyerek sinema keyfini evinize taşıyacak ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. 

Los Angeles’a yolu düştüğünde, Chili, Hollywood’un tam ortasına balıklama dalar; bir film yıldızıyla tanışır, şehrin en popüler restorantlarında rezervasyon yapar. Barry Sonnenfeld imzalı bu eğlenceli filmin başrolünde bulunan usta oyuncu John Travolta’ya Rene Russo, Danny Devito ve Gene Hackman gibi güçlü isimler eşlik ediyor.

Süre : 100 dk,
Yapım Yılı : 1995
Yayından Kalkacağı Tarih : 29.12.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>