«

»

The Party Komedi Filmi

The Party Komedi Filmi Digiturk beIN Connect

Digiturk beIN Movies ekranlarında severek izleyeceğiniz bir komedi filmi sizleri bekliyor. Komedi filmi seven kullanıcılar The Party Filmi ile ekran başına kilitleniyor. Ekranlara kilitlenerek izleyeceğiniz The Party Filminin baş rollerini Timothy Spall, Kristin Scott Thomas, Patricia Clarkson paylaşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Sally Potter oturuyor olacak. En sevilen filmleri, abone olduğunuz paketler kapsamında HD kalitede izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile eski yayınlara veda ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Güçlü kadrosunda Cillian Murphy’nin de yer aldığı yapım, ilk gösterimini Berlin Film Festivali’nde gerçekleştirmesinin ardından, Filmekimi’ne de konuk olmuştu. Janet, uzun zamandır beklediği terfiyi kutlamak için evinde bir parti düzenler. Konuklar gelmeye başladıkça, sırlar ortaya dökülür, gizlenen fikirler açığa çıkar ve eğlenceli ortam bir anda parçalara ayrılarak savaş alanına döner. Bu geceden sonra hiçbir şey, eskisi gibi olmayacaktır.

Süre : 65 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.05.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>