«

»

The Neighbor

The Neighbor – Gerilim Filmi

Gerilim sevenleri ekranlara kilitleyen harika bir içerik! Gerilim sevenleri ekranlara kilitleyecek The Neighbor Filmi ile ekran başında korku ve gerilim dolu dakikalara eşlik edeceksiniz. The Neighbor filminin baş rollerinde korku, gerilim dolu dakikalarda Josh Stewart, Alex Essoe, Bill Engvall izleyenlere eşlik ediyor olacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Marcus Dunstan oturuyor olacak. Digiturk Film Paketi ile sizde en sevilen filmleri abone olduğunuz paketler kapsamında izleyerek sinema keyfini evinize taşıyacaksınız.

Kaybolan kız arkadaşını bulmak için her tarafı aramaya başlayan John bir komşusundan şüphelenir. Korku ve gerilim dolu yapım “Koleksiyoncu” filminin yönetmeninden. Cutter isimli küçük bir kentte yaşayan John bir gün eve geldiğinde kız arkadaşını bulamaz. Ortadan kaybolan kadını her yerde aramaya başlar. Komşusundan şüphelenince ise gizlice evine girer. Evin bodrumunda rastladığı manzara John’u dehşete düşürecektir.

Süre : 81 dk
Yapım Yılı : 2016
Yayından Kalkacağı Tarih : 01.09.2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>