«

»

The Bachelors – Bekarlar

The Bachelors – Bekarlar Komedi Filmi

Oscar’lı oyuncuların yer adlığı harika bir komedi filmi Digiturk ekranlarında izleyenlerini bekliyor. Komedi filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek The Bachelors – Bekarlar Filmi ile izleyenleri ekran başında bir hayli eğlenceli dakikalar bekliyor olacak. Sizde en sevilen filmleri abone olduğunuz paketler kapsamında izleyecek ve sunulan içerikler ile ekran başında keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Severek izleyeceğiniz The Bachelors – Bekarlar Filminin baş rollerinde Odeya Rush, J.K. Simmons, Jean Louisa Kelly oynuyor ve eğlenceli dakikalarda sizlere eşlik ediyor olacak. Filmin yönetmenliğini ise Kurt Voelker yapıyor. Sizde her zevke uygun filmleri Digiturk ile izleyerek sinema keyfini evinize taşıyacaksınız. 

Başrolde Oscar’lı oyuncu J.K.Simmons’ın yer aldığı yapımın kamera arkasında, ‘Sweet November’ filminin de senaryosunu kaleme alan Kurt Voelker oturuyor. Zamansız kaybettiği eşinin ardından hala yas tutan bir baba, oğluyla birlikte, özel bir okuldaki öğretmenlik işini kabul eder ve ülkenin diğer ucuna taşınırlar. Hayatları, onlara tekrar sevmeyi öğreten ve hayata tutunduran iki eşsiz kadın sayesinde büyük değişikliğe uğrayacaktır. 

Süre : 95 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.03.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>