«

»

Terminatör: Genisys Aksiyon Filmi

Terminatör: Genisys Filmi İzle beIN Movies Action

Terminatör serisinin severek izlediğiniz filmlerinden bir tanesi daha Digiturk beIN Movies ekranlarında izleyenlerini bekliyor. Terminatör: Genisys Filmi ile aksiyon filmi seven kullanıcılar ekranlara kilitleniyor. Terminatör: Genisys Filminin baş rollerinde aksiyon dolu dakikalarla Arnold Schwarzenegger, Jason Clarke, Emilia Clarke sizlere eşlik ediyor olacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Thor: Karanlık Dünya, Kill the Poor, Palookaville filmlerinden de bildiğimiz Alan Taylor yapacak. En sevilen filmleri abone olduğunuz paketler kapsamında izleyebilir ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

John Conner, annesini koruması için Kyle Reese’i zamanda geri göndermeye çalıştığında, beklenmeyen olaylar zaman akışında kırılmaya neden olur. Ünlü serinin beşinci filminde başrollerde Arnold Schwarzenegger, Jason Clarke ve Emilia Clarke’ı görüyoruz. Yönetmen koltuğunda ise Alan Taylor bulunuyor.

Süre : 120 dk
Yapım Yılı : 2015
Yayından Kalkacağı Tarih : 14.09.2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>