«

»

Suikast Çemberi – Assassins

Suikast Çemberi – Assassins Aksiyon Filmi

1995 yapımı severek izleyeceğiniz bir aksiyon filmi Digiturk beIN Movies ekranlarında sizleri bekliyor. Aksiyon filmi sevenlerin tekrar izleyeceği Suikast Çemberi – Assassins Filmi ile izleyenleri biraz nostalji bekliyor olacak. Suikast Çemberi – Assassins Filminin baş rollerinde Sylvester Stallone, Antonio Banderas, Julianne Moore sizleri karşılıyor olacak. Filmin yönetmenliğini ise Richard Donner yapıyor olacak. Sunulan indirimli kampanyalar kapsamında, en sevilen filmleri HD kalitede izleyerek sinema keyfini evinize taşıyacak ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

“Superman” ve “Cehennem Silahı” film serisinin yönetmeni Richard Donner’ın yönettiği bu aksiyon filminin senarist kadrosunda “Wachowski Kardeşler” bulunuyor. Mesleğinin zirvesinde bir kiralık katil olan Richard, bu işi bırakmaya karar vermişken yeni bir iş teklifi alır. Gönülsüzce kabul ettiği bu işten sonra emekli olmaya karar veren Richard, aynı hedefin peşinde başka bir kiralık katile daha rastlar.

Süre : 124 dk
Yapım Yılı : 1995
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.07.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>