«

»

Son Durak 3 – Final Destination 3

Son Durak 3 – Final Destination 3 Korku Filmi

Son Durağın serisinden harika bir eser, Son Durak 3 – Final Destination 3 Filmiyle korku ve gerilim sevenler ekran başına! Son Durak 3 – Final Destination 3 Filmi ile izleyenleri ekran başında gerilim, heyecan dolu dakikalar beklerken, beraberinde bir çok içerikle de sinema keyfi sizleri bekliyor olacak. Mary Elizabeth Winstead, Ryan Merriman, Kris Lemche filmin baş rollerinde gerilim ve korku dolu dakikalarda sizleri karşılıyor olacak. James Wong ise filmin yönetmenliğini yapıyor olacak. Sizde en sevilen filmleri HD kalitede izleyerek ekran başında eğlenceli dakikalar geçirecek ve Digiturk ayrıcalıkları ile tanışacaksınız.

Serinin ilk filminin de yönetmeni olan James Wong’un yönettiği bu film izleyenlere korku dolu saatler vaat ediyor. Bir grup genç, Roller Coaster’a binerler fakat içlerinden birinin içindeki kötü his yüzünden geri inerler. Binmekten son anda vazgeçtikleri vagon raydan çıkar ve içindekiler ölür. Sonradan gelen ardı ardına felaketler bu grubun peşini bırakmaz.

Süre : 88 dk
Yapım Yılı : 2006
Yayından Kalkacağı Tarih : 30.11.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>