«

»

Somali Korsanları – The Pirates of Somalia

Somali Korsanları – The Pirates of Somalia Biyografi Filmi

Biyografi türü film sevenleri ekrana kilitleyecek harika bir içerik! Biyografi sevenlere özel olarak Digiturk ekranlarında Somali Korsanları – The Pirates of Somalia Filmi ile izleyenleri keyifli dakikalar bekliyor olacak. Severek izleyeceğiniz filmin baş rollerinde Al Pacino, Evan Peters, Melanie Griffith sizlere eşlik ediyor olacak. Filmin yönetmenliğini ise Bryan Buckley yapıyor olacak. Sizde en sevilen filmleri abone olduğunuz paketler kapsamında izleyerek sinema keyfini evinizde yaşayacaksınız.

Kanadalı gazeteci Jay Bahadur’un, korsanlarla yaptığı röportajı merkeze alan, aynı adlı kitabından beyazperdeye uyarlanan filmde Al Pacino’yu da izliyoruz. Yıl 2008. Acemi gazeteci Jay Bahadur yarım yamalak yaptığı bir planla Somali’deki korsanları araştırmaya koyulur. Sonunda ilk kez, bu korsanların kim olduğunu, nasıl yaşadıklarını ve onları korsan olmaya iten sebepleri öğrenme fırsatı doğar.

Süre : 109 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.03.2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>