«

»

Soğuk Drama Filmi

Soğuk Drama Filmi beIN CONNECT

Drama filmi sevenleri Digiturk ekranlarında dramatik dakikalara tanıklık ediyor. Drama filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek Soğuk Filmi ile ekran başında hüzünlü dakikalar geçirirken beraberinde sunulan, her ay binlerce içerik ile ekran başında bir o kadar da eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan kampanyalar, paketler kapsamında sizde zevkinize uygun en sevilen içerikleri dilediğiniz gibi HD kalitede izleyecek ve ekran başında keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Ekrana kilitlenerek izleyeceğiniz Soğuk Drama Filminin baş rollerinde Ezgi Mola, Ahmet Rıfat Şungar, Rıza Sönmez, Yuliya Erenler, Yuliya Vanyukova, Valeriya Skorokhodova sizlere eşlik ediyor olacak. Filmin yönetmenliğini ise Cenk Medet Alibeyoğlu, Şebnem yapıyor olacak. En sevilen filmlerin adresi Digiturk ile sizde sinema keyfini evinize getireceksiniz. 

Kış mevsiminde karla kaplanan bir kasabada, bir demiryolu çalışanı olan Balabey’in hayatı, arkadaşlarıyla pavyona gittiği bir gece beklenmedik bir şekilde değişecektir. Zamanında Rusya’dan kasabaya gelen ve bu pavyonda çalışan üç kız kardeşle karşılaşan Balabey, geceyi Irina ile geçirecektir. Balabey, bu gece boyunca Irina ile arasına kesin bir mesafe koyacak olsa da duygusal olarak Irina’nın etkisinden kurtulamayacaktır.

Süre : 101 dk
Yapım Yılı : 2013
Yayından Kalkacağı Tarih : 30.06.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>