«

»

Savaştepe Digiturk Bayii 0538 695 73 73 Balıkesir

Savaştepe Digitürk Bayileri : 0533 035 14 31 – 0538 695 73 73

Savaştepe Digitürk Bayii olarak siz değerli vatandaşlarımıza digitürk hizmetlerimizi verebilmek adına yıllardan beri hizmetlerimizi en iyi şekilde verebilmek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Evet sevgili Savaştepe halkı. Yanlış duymadınız siz değerli vatandaşlarımıza digitürk’ün hemen hemen tüm hizmetlerini sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Balıkesir Savaştepe Digitürk Bayisi olarak siz değerli vatandaşlarımıza bildiğiniz üzere önceden sadece bayimiz üzerinden digitürk hizmetlerimizi sizlere vermekteydik. Ama az öncede dediğimiz gibi sizlere en iyi digitürk hizmetini verebilmek için gece gündüz çalışmaktayız. Bu çalışmalarımızı sizler için sonuçlandırmış bulunuyoruz. Artık sizlere hem bayimiz üzerinden, hem telefon numaralarımız üzerinden, hem de internet sitemiz üzerinden digitürk hizmetlerimizi sizlerle buluşturduk. Sizlere bu yollar ile verdiğimiz digitürk hizmetlerimizi de isterseniz gelin hep birlikte bir öğrenelim.

ilçe gelecek

Balıkesir Savaştepe Digitürk Bayileri

Verdiğimiz Digitürk Hizmetleri :

Savaştepe Digitürk Şubesi Satış Noktası Olarak sizlere vermiş olduğumuz digitürk hizmetlerimiz şunlardır.

Digitürk abonelik hizmeti

Lig abonelik hizmeti

Digitürk satış hizmeti

Digitürk satış hizmeti

Kurulum hizmeti

Paket ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi

Paket ve kampanya satışı

Online abonelik hizmeti

Arıza bildirim hizmeti

Savaştepe Digitürk Bayii olarak sizlere yukarıda görmüş olduğunuz hizmetlerimizin tümünü hiçbir ücret talep etmeden siz değerli vatandaşlarımıza vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi Savaştepe digitürk olarak telefon numaralarımız üzerinden de alabilecek, digitürk ve lig tv maçlarını abonelik işlemlerinizi başlattığınız gün içerisinde izleyebileceksiniz.

Telefon Numaralarımız :

Az öncede belirttiğimiz gibi sizlere bir telefon kadar yakınız artık. Bizlere şu numaraları arayarak ulaşabileceksiniz.

Müşteri Teksilcisi : 0538 695 73 73

Müşteri Hizmetleri : 0533 035 14 31

 

 

 

1 yorum

  1. ERKAN ŞEN

    Merhaba Dijitürk plus kutumu Tekirdağ süleymanpaşada kullanıyordum, şimdi balıkesir savaştepe soğucak köyünde otoban şantiyesindeyim burada da dijitürk kullnmaktayız bende kutumu odama takmak istedim ama sinyal yok diyor kutumu çalışan bir bağlantıyadhataya da taktığımda aynı hatayı alıyorum ne yapmam gerek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>