«

»

Şanslı Biri Filmi İzle

Şanslı Biri Filmi beIN Movies

Şanslı Biri Filmi İzleyicileri ile buluşuyor. Digiturk beIN Movies ekranlarında severek izleyeceğiniz bir drama filmi sizleri bekliyor. Drama filmi seven kullanıcıları ekranlara kilitleyecek bu harika filmin baş rollerinde Zac Efron, Taylor Schilling, Blythe Danner sizleri karşılıyor olacak. Filmin yönetmenliğini ise; Fallen, Aşk Tarifi, Highly Strung, Aşkın Sırları filmlerinden hatırlayacağınız üzere Scott Hicks yapıyor olacak. Şanslı Biri Filmi gibi daha binlerce içeriği abone olduğunuz paketler kapsamında izleyebilir ve sinema keyfini evinize taşıyabilirsiniz.

The Notebook’un yazarı Nicholas Sparks’ın aynı adlı romanından beyazperdeye aktarılan romantik yapıt, gişede büyük başarı elde etmişti. Irak’ta görevde olan Logan, yerde hiç tanımadığı bir kadının fotoğrafını bulur ve yanından hiç ayırmaz. Ona şans getirdiğine inandığı bu kadına zamanla aşık olmaya başlar ve onu bulmak için Louisiana’ya kadar gider.

Süre : 96 dk
Yapım Yılı : 2012
Yayından Kalkacağı Tarih : 30.06.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>