«

»

Saklı Kalanlar Drama Filmi

Saklı Kalanlar Drama Filmi beIN Movies

Severek izleyeceğiniz harika bir drama filmi Digiturk beIN Movies’de Saklı Kalanlar Filmi ile izleyenleri ekran başında bir hayli eğlenceli dakikalar bekliyor. Drama filmi seven kullanıcıları ekranlara kilitleyecek filmin baş rollerinde Rooney Mara, Aidan Turner, Theo James yer alırken filmin yönetmenliğini ise Jim Sheridan yapıyor olacak. Saklı Kalanlar gibi daha bir çok filmi abone olduğunuz paketler kapsamında izleyebilir veya izlemek istediğiniz içerikleri kiralayarak da izleyebilirsiniz.

Filmin yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Jim Sheridan otururken, başrollerde Rooney Mara, Eric Bana gibi ünlü isimleri izliyoruz. 50 yıl önce kendi oğlunu öldürmekle suçlanan bir kadın, bunu yapmadığını ve oğlunun hala yaşadığını iddia etmektedir. Psikiyatr Dr. William Grene, Rose’un saklı kalmış yazılarını inceleme fırsatı bulacak ve haklılığını sorgulayacaktır.

Süre : 102 dk
Yapım Yılı : 2016
Yayından Kalkacağı Tarih : 19.03.2019
Tür : Drama
Yönetmen : Jim Sheridan
Oyuncular : Rooney Mara, Aidan Turner, Theo James

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>