«

»

Run the Tide Filmi İzle

Run the Tide Drama Filmi

Digiturk beIN Movies ekranlarında severek izleyeceğiniz bir drama filmi sizleri bekliyor. Drama filmi sevenlere özel olarak, izleyenleri ekranlara kilitleyecek Run the Tide Filmi ve beraberinde daha bir çok içerik ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Severek izleyeceğiniz Run the Tide Filminin baş rollerinde Taylor Lautner, Nico Christou, Kenny Johnson yer alırken filmin yönetmenliğini ise Soham Mehta yapıyor olacak. En sevilen filmlerin adresi Digiturk ile sinema keyfini evinize taşıyacak ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Hint yönetmen Soham Mehta’nın ilk uzun metrajlı filmi olma özelliği taşıyan yapımda, ‘Twilight’ serisiyle yıldızı parlayan Taylor Lautner’ı izliyoruz. Uyuşturucu bağımlısı annesi hapishaneden tahliye edilen Rey, annesinin aileyi tekrar bir araya getirmesine izin vermeden, kardeşi Oliver’ı da kaçırıp, hayallerinin peşinden gitmeye karar verir.

Süre : 92 dk
Yapım Yılı : 2016
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.08.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>