«

»

Paterno Biyografi Filmi

Paterno Biyografi Filmi Digiturk beIN Movies

Biyografi filmi sevenlere özel olarak, severek izleyeceğiniz harika bir içerik Digiturk ekranlarında sizleri bekliyor. Digiturk kampanyaları ile sizde en sevilen filmleri HD kalitede izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Paterno Filmi ile beraberinde her ay binlerce içeriği dilediğiniz gibi izleyerek sinema keyfini evinizde yaşayacaksınız.

Bu harika filmin baş rollerinde Riley Keough, Al Pacino, Annie Parisse oynarken Barry Levinson ise filmin yönetmenliğini yapıyor olacak. Sizde abone olduğunuz paketler kapsamında, indirimli fiyatlardan yararlanarak sinema keyfini evinize getirecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. 

Al Pacino ve Barry Levinson’ı üçüncü kez bir araya getiren yapım, çarpıcı konusuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Film, kolej futbol tarihinin en çok kazanan ve Penn State Amerikan futbol takımının 55 yıl koçluğunu yaptıktan sonra, yardımcısı Jerry Sandusky’nin karıştığı istismar skandalına göz yumduğu gerekçesiyle işine son verilen Joe Paterno’nun hayatını merkeze alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>