«

»

Özgürlük Savaşçısı Aksiyon Filmi

Özgürlük Savaşçısı Aksiyon Filmi beIN Movies Action

Digiturk ile beIN Movies ekranlarında severek izleyeceğiniz bir  aksiyon filmi Özgürlük Savaşçısı izleyenlerini bekliyor. Aksiyon filmi seven kullanıcıları ekranlara kilitleyecek filmin baş rollerinde yakından tanıdığımız, filmlerini severek izlediğimiz Jason Statham, Ron Perlman ve Ray Liotta yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Uwe Boll yapıyor olacak. Bu harika filmi abone olduğunuz paketlerle izleyerek sinema keyfini evinize getirebilir veya izlemek istediğiniz içerikleri kiralayarak da keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz.

“Taşıyıcı” film serisiyle büyük bir çıkış yakalayan başarılı oyuncu Jason Statham’ın başrolde olduğu filmde ona Ron Perlman eşlik ediyor. Herkesin kendisini “çiftçi” diye çağırdığı bir köylünün hayatı, hayvani yaratıklardan oluşan ve Krug adı verilen bir ordunun baskını ile paramparça olur. Krug’lar oğlunu öldürüp karısı Solana’yı kaçırınca çiftçi intikam yemini eder.

Süre : 117 dk
Yapım Yılı : 2007
Yayından Kalkacağı Tarih : 30.06.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>