«

»

Mavi Gece Filmi

Mavi Gece Komedi Filmi

Gülmeyi ve eğlenmeyi sevenleri ekranlara kilitleyen harika bir film! Komedi filmi seven kullanıcıları Mavi Gece Filmi ile ekran başında bir hayli keyifli dakikalar bekliyor olacak. Mavi Gece Filmi ile ekran başında keyifli dakikalar geçirirken ek içeriklerle de sinema hazzını evinize taşıyarak ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. 

Mavi Gece Filminin baş rollerinde eğlence, kahkaha dolu dakikalarda Fırat Tanış, Ayça Varlıer, Gökhan Mumcu, Eda Bilgin, Suat Ergin, Çetin Öncü, Yunus Emre Özdemir sizlere eşlik edecek. Yolpalas Cinayeti, Dönüş Yemini filmlerinden de bildiğimiz Ahmet Hoşsöyler ise filmin yönetmenliğini yapıyor olacak. Sizde en sevilen içerikleri HD kalitede izleyerek sinema keyfini evinizde doyasıya yaşayacaksınız. 

Bir yanda başarılı,zengin bir doktor olan Emel.Diğer yanda maço, küfürbaz, meyhaneyi seven, karısını aldatmayı rutin hale getirmiş taksi şoförü Zeki… Gök gürültülü, şimşekli, yağışsız ama tuhaf şekilde mavi bir gecede bu iki insanın ruhları çakışır.Artık birbirlerinin bedenlerinde yaşamak zorundadırlar.Böylece bir sürü garip ve komik olaylar dizisi başlar.

Süre : 95 dk
Yapım Yılı : 2015
Yayından Kalkacağı Tarih : 01.07.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>