«

»

Mad Max Filmi

Mad Max Aksiyon Filmi

Aksiyon filmi sevenler ekran başına! Aksiyon filmi sevenleri Mad Max filmi ile ekran başında aksiyon ve eğlence dolu dakikalar bekliyor olacak. Mad Max Filmi ile aksiyon dolu dakikalar ve ek içeriklerle de bir o kadar eğlenceli dakikalar bekliyor. Ekranlara kilitlenerek izleyeceğiniz Mad Max Filminin baş rollerinde Mel Gibson, Joanne Samuel, Hugh Keays-Byrne sizleri karşılıyor olacak. Filmin yönetmenliğini ise George Miller yapıyor olacak. Sizde en sevilen filmleri abone olduğunuz paketler kapsamında izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Düşük bütçesine rağmen elde ettiği gişe hasılatıyla dikkatleri üzerine çeken post apokaliptik konulu film oyuncu Mel Gibson’ın ilk başrol filmi olma özelliği taşıyor. Polis memuru Max’in peşine düştüğü çılgın bir çete tarafından yardımcısı öldürülür. Max ve ailesi için hayatta kalmaları kıyasıya bir ölüm kalım mücadelesine dönüşecektir.

Süre : 90 dk
Yapım Yılı : 1979
Yayından Kalkacağı Tarih : 30.09.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>