«

»

Limitsiz İnternet + Spor Paketi Kampanyası

Limitsiz İnternet + Spor Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgilerin detaylarını yazımızın içerisinde bulabilecek ve abonelik işlemlerinizi hemen başlatabileceksiniz.

limitsiz-internet-spor-paketi-kampanyasi

Digitürk abonelik işlemlerinizi başlatmak için artık birçok kampanyalar ile abonelik işlemlerinizi başlatabiliyor ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Digitürk, sizlerin yararlanabilmesi için en iyi kampanyaları hersene olduğu gibi bu senede hizmete sokmuştur. Bu kampanyalar ile siz değerli arkadaşlarımızda çok uygun fiyatlara abonelik işlemlerinizi başlatabileceksiniz. Digitürk kampanyaları arasında yer alan ve bizlerin sınırsız internet ile spor yayınlarını birlikte izleyebilmemizi sağlayan Limitsiz İnternet + Spor Paketi Kampanyası ile sizlerde hemen abonelik alabilir ve bu şekilde sorunsuz olarak hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz gelin hep beraber Limitsiz İnternet + Spor Paketi Kampanyası hakkında daha fazla bilgi alalım ve hizmetlerden yararlanmaya hemen başlayalım.

Limitsiz İnternet + Spor Paketi Kampanyası sayesinde sizlerde giriş paketi + sporextra paketi + sınırsız internete abonelik işlemlerinizi başlatabileceksiniz. Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımızda hem Digitürk için, hemde sınırsız internet için 24 aylık kullanım taahhütü vermeniz gerekmektedir. Bu kampanya kapsamında İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Türkiye Basketbol Süper Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Formula 1, ATP Masters 1000 yayınlarını, ulusal kanalları sınırsız internet ile birlikte izleyebileceksiniz. Taahhüt süreniz boyunca DIGITURK ya da TURKCELL SUPERONLINE’a vermiş olduğunuz taahhüdünüzü bozmanız durumunda, o güne kadar tarafınıza sağlanan tüm indirimler, BTK kurallarına uygun şekilde size fatura edilir. 

Kampanya kapsamında siz değerli arkadaşlarımızın kurulumları aynı gün içerisinde ücretsiz olarak yapılacaktır. Kurulum sırasında çanak ve uydu ekipmanlarımızda sizlere ücretsiz olarak verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>