«

»

Lig TV Lige Erken Gel Kampanyası

Lig TV Lige Erken Gel Kampanyası

Digitürk sizler için Lig TV Süper lig maçlarını çok ucuz fiyatlara izleyebilmeniz için birbirinden güzel filmleri ekranları başında izlemeniz için çalışmalarına hızla başlamaktadır ve sizlere her gün yeni yeni kampanyalar hizmete sokmaktadır. Digitürk olarak siz değerli vatandaşlarımıza bugün ise yine Digitürk Lig TV kampanyalarımız arasında yer alan Lig TV Lige Erken Gel Kampanyası hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacak ve abonelik işlemlerinizi başlatmanız için sizleri telefon başında bekliyor olacağız. Kampanyamızın detayları şu şekildedir.

digiturk-lig-tv-super-lig-paketi

Bu hizmetten faydalanmak için 12 ay taahhüt ile Giriş Paketi üzerine Lig TV paketlerinden birine (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu, Anadolu Taraftar) üye olunması gerekmektedir. Üyeliğinizdeki Giriş Paketi ve Süper Lig veya Şampiyonlar Paketi 3 Ağustos 2015’e kadar aylık 49,99 TL olarak faturalanır.

Digitürk Lig TV Paket Fiyatları

  • Giriş Paketi + Süper Lig Paketi: Süper lig  de yer alan takımların tüm maçlarını ilk 3 ay indirimli bir şekilde 29.99 TL’ye sonraki aylarda ise 82.99 TL’ye dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

  • Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi: Şampiyon olmuş 5 takımın heyecan dolu maçlarını HD kalite ile ilk 3 ay 29.99 TL’ye sonraki aylarda ise 70.99 TL’ye izleyebileceksiniz.

  • Giriş Paketi + Taraftar Paketleri: Taraftar paketi kapsamında FB, BJK, GS takımlarından bir tanesinin tüm maçlarını 3 ay boyunca indirimli bir şekilde 29.99 TL olarak kalan indirimsiz dönemde ise 60.99 TL olarak spor yayınlarını izleyebileceksiniz.

Kampanya İçeriği

  • Spor toto süper lig maçları: Yıldızlar ile dolu 18 takımın maçlarını heyecan dolu bir şekilde izleyebilirsiniz.

  • Mobil lig tv: Mobil uygulamaları ile her nerede olursanız olun spor yayınlarını izleyebilecek ve hiç bir içeriği kaçırmayı dert etmeyeceksiniz.

  • Spor extra paketi: İspanya La Liga, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000 ve Wimbledon Teni Turnuvası’nı 1 ay boyunca siz değerli üyelere ücretsiz.

  • Yetişkin paketi: Blue Huster ve Playboy gibi kanalları dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>