«

»

Kutsal Geyiğin Ölümü Drama Filmi

The Killing of a Sacred Deer – Kutsal Geyiğin Ölümü Filmi

Drama filmi sevenleri ekranlara kilitleyen ve tekrar tekrar izleyeceğiniz harika bir içerik, The Killing of a Sacred Deer – Kutsal Geyiğin Ölümü Digiturk beIN Movies ekranlarında izleyenleri bekliyor. Severek izleyeceğiniz The Killing of a Sacred Deer – Kutsal Geyiğin Ölümü Filmi ile beraberinde her ay yüzlerce yeni içeriği HD kalitede izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında keyifli dakikalar geçireceksiniz. Filmin baş rollerinde dramatik dakikalarda Barry G. Bernson, Colin Farrel, Nicole Kidman sizlere eşlik ederken, filmin yönetmen koltuğunda ise Yorgos Lanthimos oturuyor olacak. Sizde en sevilen filmleri abone olduğunuz paketler kapsamında izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Cannes’da En İyi Senaryo ödülünü alan film, Colin Farrell Nicole Kidman ve Barry Keoghan’ın başarılı oyunculuklarının yanısıra müzikleri ile de büyülüyor. Başarılı bir kardiyalog olan Steven, evli ve iki çocuğu ile mutlu bir hayat sürmektedir. Steven’ın kanatları altına altığı yetim bir genç olan Martin ise bu dengeyi bozmak üzeredir. Martin rolünde ”Dunkirk” ile tanıdığımız Barry Keoghan”ı izliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>