«

»

Kredi Kartlı Lig TV Kampanyası

Kredi Kartlı Lig TV Kampanyası

Kredi Kartlı Lig TV Kampanyası sayesinde artık almış olduğunuz lig tv paketini kredi kartınızla peşin ödeyebilir, böylelikle 12 ay yerine sadece 9 ay ödeyerek Lig TV maçlarını takip edebilirsiniz. Kampanyamızın detayları şu şekildedir. Digitürk Lig TV Kredi Kartı Kampanyası ile artık daha uygun fiyatlar ödeyerek Digitürk abonesi olabilecek, abone olduğunuz paketler ile en sevilen spor yayınlarını ve fanatiği olduğunuz takımın maçlarını izleyebileceksiniz. Abone olduğunuz paketler ile fanatiği olduğunuz takımın maçlarını yada lig maçlarını en uygun fiyatlar üzerinden HD kalite ile keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.

digiturk-lig-tv-indirimleri

Bu kampanyada İngiltere Premier Ligi, Turkish Airlines Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, Mobil LİG TV ve Yetişkin Paketi 6 AY BOYUNCA hediye! Bu hizmetten faydalanmak için Turksat Giriş Paketi ile birlikte LİG TV paketlerinden Şampiyonlar veya Süper Lig Paketine üye olunması gerekmektedir. Bu kampanyadan kredi kartı ile başlatılan üyeliklerde 12 aylık Giriş Paketi ile birlikte Süper Lig Paketi’nden 629,91 TL, Giriş Paketi ile birlikte Şampiyonlar Paketi’nden ise 539,91 TL karşılığında faydalanılır. Kampanyada Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Türkiye İş Bankası kredi kartları geçerli olup 6 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil LİG TV Paketleri hediyedir. Mobil LİG TV ile wepten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile Süper Lig maçları canlı izlenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>