«

»

Kosmos Filmi Sizlerle Moviemax Türkte

Digitürk ile birçok yeni türk filmlerini dilediğiniz gibi seyretmek artık siz değerli arkadaşlarımızın elinde.

digiturk-kosmos-filmi

Digitürk ile birçok yeni türk filmlerini dilediğiniz gibi seyretmek artık siz değerli arkadaşlarımızın elinde. Digitürk film paketi aboneliği ile sizlerde yerli tüm filmleri günün 24 saati aralıksız izleyebilirsiniz. Özellikle digitürk film kanalları arasında yer alan moviemax türk kanalı ile bu türk filmlerini HD olarak izleyebiliyorsunuz. Digitürk filmleri arasında yer alan ve moviemax türk kanalı içerisinde dinleyebileceğiniz Kosmos filmide yayın akışına dahil edilmiş bir kanaldır. Dilerseniz gelin hep beraber yeni yayın akışına sokulan Kosmos filmi hakkında da bilgilere ulaşalım ve filmin konusu hakkında kısaca bilgi sahibi olalım.

Digitürk Kosmos filminde mucizeler yaratan bir hırsızın (Kosmos), zaman dışı, sınır bir şehre her şeyden kaçıp yerleşmesinden sonra başından geçenleri anlatmaktadır. Konuyla ilgili Kosmos geldikten sonra bu şehirde aşk, mucize ve tuhaf soygunlar birbirini kovalamaya başladığınıda belirtmek istiyoruz. Sizlerde direk moviemax türk kanalının yayın akışını takip edin ve filmi izlemeye hemen başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>