«

»

Korkusuzlar Filmi

Korkusuzlar Filmi İzle Digiturk beIN Movies

Biyografi türü filmi seven kullanıcıları Korkusuzlar ile ekran başında eğlenceli dakikalar bekliyor. İzleyenleri ekranlara kilitleyecek bu harika Korkusuzlar Filmi ile sizde ekran başında eğlenceli dakikalar geçirecek ve sunulan içerikleri keyifli bir şekilde izleyeceksiniz. Severek izleyeceğiniz bu filmin baş rollerinde Josh Brolin, Miles Teller, Jeff Bridges oynuyor. Filmin yönetmenliğini ise Joseph Kosinski yapıyor olacak. Digiturk beIN Movies Paketleri ile en sevilen içerikleri HD kalitede izleyerek sizde ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Film Paketi abonesi olmadan da izlemek istediğiniz içerikleri kiralama seçeneğini kullanarak izleyebilirsiniz.

‘Tron’ ve ‘Oblivion’ gibi filmlerin yönetmeni Joseph Kosinski tarafından beyazperdeye aktarılan film, yaşanmış bir olaydan uyarlama. 2013 yılında Arizona’da meydana gelen ve Amerika’da 1991 yılından beri yaşanan 3. büyük yangın olarak tarihe geçen ‘Yarnell Hill Fire’da, hayatlarını riske atarak bölgeyi korumaya çalışan kahraman itfayecilerin hikayesi.

Süre : 126 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 03.08.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>