«

»

Köpekler – Dogs

Köpekler – Dogs Drama Filmi

Drama filmi sevenler ekran başına! Drama sevenlerin ekranlara kilitlenerek izleyeceği harika bir film sizleri bekliyor. Köpekler – Dogs Filmi ile sevenleri ekran başında dramatik dakikalar beklerken beraberinde daha bir çok içerikle de keyifli dakikalar bekliyor olacak. Sunulan kampanyalar kapsamında sizde en sevilen filmleri abone olduğunuz paketler kapsamında izleyecek ve sinema keyfini salonunuza taşıyarak ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

Köpekler – Dogs Filminin baş rollerinde dramatik dakikalarda Dragos Bucur, Gheorghe Visu, Vlad Ivanov sizlere eşlik ediyor olacak. Filmin yönetmenliğini ise Ho Ho Ho, Umbre II, Bora Bora filmlerinden de tanıyacağınız Bogdan Mirica yapıyor olacak. Sizde en sevilen filmleri HD kalitede izleyerek indirimli fiyatlardan yararlanabilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

İlk gösterimini gerçekleştirdiği 69. Cannes Film Festivali’nde belirli bir bakış Fipresci ödülüne layık görülen yapım, filmekimi bünyesinde ülkemizde de gösterildi. Büyükbabasından kendisine miras kalan toprakları almak için memleketine dönen Roman, araziyi satmayı planlamaktadır. Fakat büyükbabasının aslında yörenin mafya babalarından biri olduğunu ve adamlarının bu araziden kolay vazgeçmeyeceğini öğrenince köşeye sıkışır.

Süre : 99 dk
Yapım Yılı : 2016
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.07.2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>