«

»

Kiss Kiss Bang Bang Filmi İzle

Kiss Kiss Bang Bang Komedi Filmi Digiturk

Kiss Kiss Bang Bang Filmi ile izleyenleri ekran başında eğlenceli dakikalar bekliyor. Komedi filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek bu harika film kapsamında sizde ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Severek izleyeceğiniz Kiss Kiss Bang Bang filminin baş rollerinde Robert Downey Jr., Val Kilmer, Michelle Monaghan sizleri bekliyor. Filmin yönetmenliğini ise Shane Black yapıyor olacak. Sizde bu harika filmi kiralama seçeneği ile izleyebilir veya abone olduğunuz paketler kapsamında HD kalite ile izleyebilirsiniz.

Başrollerde Robert Downey Jr. ve Val Kilmer ikilisini gördüğümüz eğlenceli bir suç filmi! Film ilk olarak Cannes’da yarışma dışı bölümünde gösterilmişti. Ufak hırsızlıklarla geçinen Harry, kendisini bir cinayet soruşturmasının içerisinde buluverir. Üstelik bütün bunlara Hollywood’a giderek oyuncu seçmelerine katılması ve lise aşkı Harmony’nin de olayların içine dahil olması da eklenecektir.

Süre : 98 dk
Yapım Yılı : 2005
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.07.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>