«

»

Katwe Kraliçesi Drama Filmi

Katwe Kraliçesi – Queen of Katwe Digiturk beIN Movies

Katwe Kraliçesi – Queen of Katwe: Digiturk beIN Movies ile severek izleyeceğiniz bir drama filmi sizleri bekliyor. Katwe Kraliçesi – Queen of Katwe Filminin baş rollerinde Madina Nalwanga, David Oyelowo, Lupita Nyong’o sizleri karşılıyor ve dramatik dakikalar da izleyenlere eşlik ediyor. Katwe Kraliçesi filmini abonesi olduğunuz paketler kapsamında HD kalitede izleyebilir veya sunulan içerikleri kiralama seçeneğini kullanarak da izleyebilirsiniz.

“Özgürlük Yürüyüşü” filminde Martin Luther King’i canlandıran David Oyelowo’nun yer aldığı film ünlü Hint kadın yönetmen Mira Nair’in imzasını taşıyor. Küçük Phiona annesiyle birlikte Uganda’nın fakir mahallelerinden birinde yaşayan genç bir kızdır. Bir gün tesadüfen satrançla tanışır. Satranç Phiona’nın hayatını kökünden değiştirecektir.

Süre : 119 dk
Yapım Yılı : 2016
Yayından Kalkacağı Tarih : 25.06.2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>