«

»

Jüpiter’in Uydusu Drama Filmi

Jüpiter’in Uydusu Drama Filmi beIN Movies

Digiturk beIN Movies ile severek izleyeceğiniz bir drama filmi Jüpiter’in Uydusu Digiturk ekranlarında izleyenleri ile buluşuyor. Drama filmi seven kullanıcıları ekran başına kilitleniyor. Severek izleyeceğiniz bu filmin baş rollerinde Merab Ninidze, Zsombor Jeger, Gyorgy Cserhalmi yer alıyor ve filmin yönetmenliğini ise Kornel Mundruczo yapıyor olacak. Jüpiter’in Uydusu Filmi ile izleyenleri bir hayli dramatik ve ek içerikler ile bir hayli de eğlenceli dakikalar bekliyor. Abone olduğunuz paketler kapsamında en sevilen içerikleri doyasıya izleyebilir veya izlemek istediğiniz içerikleri www.beinconnect.com.tr üzerinden kiralayarak da izleyebilirsiniz. 

Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye’ye aday gösterilen yapıt, 2017 yılında vizyona girmişti. Suriye’den kaçan Aryan, babası ve aynı kaderi paylaştığı birkaç kişiyle beraber Macaristan’tan Sırbistan’a geçmeyi planlamaktadır. Hepsi yakalanırlar ve kendilerini hor görüldükleri bozuk bir düzenin içinde bulurlar.

Süre : 129 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.03.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>