«

»

İstanbul Kırmızısı Filmi

İstanbul Kırmızısı Digiturk beIN Movies

İstanbul Kırmızısı Filmi Digiturk ekranlarında izleyenlerini bekliyor. Ferzan Özpetek’in yönetmenliğini üstlendiği ve baş rolünde Halit Ergenç, Mehmet Günsür’un oynadığı bu harika drama türü film ile sizde ekran başında eğlenceli dakikalar geçirecek ve izlemek istediğiniz içerikleri keyifli bir şekilde izleyeceksiniz. 19 Ağustos Cumartesi günü saat 22:00’da İstanbul Kırmızısı Digiturk ekranlarında izleyenlerini ve takipçilerini karşılıyor olacak. 

Orhan travmatik bir kayıptan sonra her şeyini kaybetmiş ve vahşi bir yaşama yönelmiş eski bir yazardır. Her şeyi bırakarak Londra’ya yerleşir ve editör olarak çalışmaya başlar.Yıllar sonra İstanbul’a geri döner. Bu geri dönüşün nedeni zamanını Paris, Londra ve Berlin’de geçirmiş ünlü yönetmen Deniz Soysal ile tanışmaktır. Deniz hem tarihi aile köşkünden annesini taşımak hem de yeni filmi için hazırlık yapmak için İstanbul’dadır. Deniz doğup büyüdüğü şehirdeki çocukluk anıların anlattığı bir kitap yazmıştır. Orhan’ın İstanbul’daki işi, yayınlanmadan önce kitaba son dokunuşları yapmaktır. Uzun yazışmalardan sonra İstanbul’da buluşurlar. Ancak ertesi sabah Deniz ortadan kaybolur. Orhan’ın gelişi ve Deniz’in ortadan kayboluşu ilginç bir rastlantıya işarettir. Gizli bir soruşturma başlatılır. Herkes Deniz’in bir daha geri dönmeyeceğinden endişelidir. Bu sırada, Orhan, Deniz’in kitabında anlatılanların gerçeğin gösterişli bir kopyası olduğunu fark eder.

1 yorum

  1. figen

    İstanbul kırmızısı fimini 19 Ağustos Cumartesi 22 de izleyemedim..Bein connectde bulamıyorum.? Yardımcı olurmusunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>