«

»

İhtiyar Delikanlı Aksiyon Filmi

İhtiyar Delikanlı Filmi beIN Movies Aciton

Aksiyon filmi seven kullanıcılar ekran başına başına! Aksiyon filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek harika bir film İhtiyar Delikanlı ile izleyenleri ekran başında aksiyon dolu dakikalar bekliyor. Filmin baş rollerinde Choi Min-Sik, Ji-Tae Yu, Hye-Jeong Kang oynuyor. Filmin yönetmenliğini ise Hizmetçi, Lanetli Kan, Kan Arzusu, Birleşik Güvenlik Bölgesi, Haklı İntikam filmlerinden de tanıdığınız üzere Chan-Wook Park yapıyor olacak. Bu harika filmi abone olduğunuz paketler kapsamında ve beraberinde daha bir çok içeriği dilediğiniz gibi HD kalitede izleyebileceksiniz.

Cannes Film Festivali’nde Jüri Büyük Ödülü’ne layık görülen yapıt, Filmekimi kapsamında da izleyicisiyle buluşmuştu.Film, IMDb top 250 listesinde yer alıyor. Oh Dae-Su kaçırılır ve 15 sene boyunca sebebini bilmeden tutsak kalır. Salıverildiğinde ise ilk işi, onu kaçıranların kim olduklarını bulmaktır fakat bunun için sadece 5 günü vardır.

Süre : 115 dk
Yapım Yılı : 2003
Yayından Kalkacağı Tarih : 30.06.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>