«

»

Going in Style – Son Macera

Going in Style – Son Macera Komedi Filmi

Komedi filmi sevenler ekran başına! Komedi Filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek harika bir içerik Digiturk beIN Movies ekranlarında izleyenleri bekliyor olacak. Going in Style – Son Macera kahkaha dolu dakikalar yaşarken ek içerikler sayesinde de ekran başında keyifli dakikalar geçireceksiniz. Severek izleyeceğiniz Going in Style – Son Macera Filminin baş rollerinde Morgan Freeman, Joey King, Ann Margret sizleri karşılıyor olacak.

Zach Braff ise filmin yönetmenliğini yapıyor olacak. Sizde abone olduğunuz paketler kapsamında en sevilen içerikleri HD kalitede izleyecek ve izlediğiniz içerikler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. 

Usta aktörler Morgan Freeman, Michael Caine ve Alan Arkin geçim sıkıntısı yaşayan ve banka soymaya karar veren üç yakın arkadaş olarak karşımızda… Willie, Joe ve Albert, 80’lerini çoktan devirmiş üç ihtiyardır. Çok eski arkadaştırlar, vakitlerinin çoğunu birlikte ya televizyon başında ya da parklarda muhabbet ederek geçirirler. Ne yazık ki, üçü de kıt kanaat geçinmekte, ay sonunu zor getirmektedir ve bbu yüzden banka soymaya karar verirler.

Süre : 92 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 10.02.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>