«

»

Ghost in the Shell Filmi Kabuktaki Hayalet

Ghost in the Shell – Kabuktaki Hayalet Filmi HD İzle

Romantik film seven kullanıcılar Ghost in the Shell filmi ile ekran başına kilitleniyor. Kabuktaki Hayalet filmi ile izleyenleri ekran başında romantik ve bir o kadar dramatik dakikalar bekliyor olacak. Filmin yönetmenliğini Rupert Sanders yapıyor ve filmin baş rollerinde Scarlett Johansson, Takeshi Kitano sizleri karşılıyor olacak. Bu harika film kapsamında daha bir çok içerik ile izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyecek ve sinema keyfini evinizde doyasıya yaşayacaksınız.

Yakın gelecekte, Major, türünün tek örneğidir.Korkunç bir terör saldırısından kurtarılıp, mükemmel askere dönüştürülen Major Motoko Kusanagi, dünyayı teröristlerden temizlemeye kendini adamıştır. Terörizmin zihinleri kontrol edebildiği bir döneme gelindiğinde, dünyayı Major’den başka kimse kurtaramayacaktır. 9. Birliğin başında bulunan Binbaşı, geçirmiş olduğu kazanın ardından hayatına insan-sayborg hibriti olarak devam etmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>