«

»

Ejder Yürek: Ateş Savaşı Filmi HD

Ejder Yürek: Ateş Savaşı Filmi İzle beIN Movies

Digiturk ile severek izleyeceğiniz fantastik bir film Digiturk beIN Movies ekranlarında Ejder Yürek: Ateş Savaşı Filmiyle izleyenleri ekran başında eğlenceli dakikalar bekliyor. Film sevenlerin adresi beIN Movies ile sizde her ay binlerce içeriği dilediğiniz gibi izleyecek ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Severek izleyeceğiniz Ejder Yürek: Ateş Savaşı filminin baş rollerinde fantastik dakikalarda Patrick Stewart, Tom Rhys Harries, Jessamine-Bliss Bell sizlere eşlik ediyor olacak. Filmin yönetmenliğini ise You Said What?, İnsan Avı, Demon Box filmleriyle de bilinen Patrik Syversen yapıyor olacak. Sizde birbirinden eğlenceli filmleri abone olduğunuz paketler kapsamında izleyebilir ve sinema keyfini evinize getirebilirsiniz. Ejder Yürek: Ateş Savaşı Filmi İzlemek için beinconnect.com.tr üzerinden içerikleri kiralama seçeneğini kullanabilirsiniz.

Serinin son filminde aksiyon giderek tırmanıyor. Bu kez Drago’ya usta aktör Patrick Stewart sesiyle hayat veriyor. Ejderha Drago, büyükbabalarının tacının peşindeki iki kardeşin arasını düzeltmeye çalışırken ,bir yandan da güçlerini çalmaya çalışan bir tehditle mücadele etmektedir. Çoğu kişinin bildiği dizi olan Game of Thrones’u izleyenler bu filmi izlerken oldukça hoşlarına gidecektir. Bilinmeye bir tarihte geçen insanlar ve doğa üstü güçlü güçleri olanlar bunun yanında ejderhaların yaşadığı bir zaman. Tahta sahip kim olursa efsanevi ejderhanın tüm gücüne o sahip olacaktır.

Süre : 93 dk  –  Yapım Yılı : 2017  –  Yayından Kalkacağı Tarih : 26.12.2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>