«

»

Digitürk’le İnternet İçin Modem Alınmalı Mı?

Digitürk ve İnternet İçin Yeni Modem Alınır mı?

Sizde mevcut Digitürk abonesiyseniz Digitürk’le internet kampanyalarından en iyi şekilde yararlanabilir ve evinizde eğlenceyi iki katına çıkartabilirsiniz. Sunulan kampanya kapsamında siz değerli müşterilere modemler ücretsiz bir şekilde sunulması ile birlikte abone olduğunuz paketlere 24 taahhüt vermeniz gerekmektedir.

digiturk-ile-internet

Turkcell Superonline ADSL yeni üyelikleri için kampanya taahhüt süresi boyunca (24 Ay) aylık tüm vergiler dahil (%18 KDV) 4 TL bedelle Turkcell Superonline mülkiyetindeki modemler kullanımınıza tahsis edilir. Modem kullanım bedelinin Turkcell Superonline’a ödenmesi gerekmektedir. FİBER üyelikleri içinde, Turkcell Superonline mülkiyetindeki modemler abonelik boyunca herhangi bir bedel ödemeden kullanımınıza tahsis edilir. Mevcut SUPERONLINE üyeleri, mevcut modemlerini kullanabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>