«

»

Digitürk’e Giriş Paketleri

Digitürk’e Giriş Paketi Kampanyası

Digitürk Giriş Paketleri siz değerli müşterilere abone olduğunuz her paket kapsamında sunulmaktadır. Abone olduğunuz her paket ile Giriş Paketine de üye olunur ve ek bir ücret ödenmez. Giriş paketi normalde izlediğiniz her ne varsa siz değerli müşterilere aynı yayınları ve ek yayınları HD kalitede sunmaktadır. Kampanya kapsamında sizde Giriş paketi ile Digitürk abonesi olarak eski yayınlara veda edebilir ve en sevilen içerikler ile birlikte bir çok hediye yayını keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Sizde bu muhteşem pakete ayda sadece 9.99 TL karşılığında abone olabilir ve beraberinde keyif paketi içeriklerini dilediğinizi gibi izleyebilirsiniz.

digiturk-giris-ve-keyif-paketi-hd

Kampanyada Neler Var?

  • Kaliteli ve zengin içerik: En sevilen ulusal kanalların yanı sıra dünyaca ünlü en sevilen belgesel kanallarını da keyifle izleyebileceksiniz.
  • İlk ay dizi ve yetişkin paketi hediye: Hediye olarak dizi paketi ile en seçkin yerli ve yabancı dizileri izleyebilecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Yetişkin paketi ile 00.00 dan sonra yetişkin kanallarını izleyebilirsiniz.
  • Dilediğiniz bir keyif paketi: Seçtiğiniz bir keyif paketi ile çocuk, belgesel ve spor programlarını keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • lk 12 ay HD yayın keyfi: Hediye olarak sunulan HD yayın keyfi ile 1 sene boyunca yayınları kaliteli bir şekilde izlemenin tadını çıkartabileceksiniz.
  • Lig TV ve Spor Extra hediye: Lig TV ve Spor Extra hediyesi ile İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A,Spor Toto Basketbol Ligi ve daha fazlası Spor Extra Paketinde yer alan maçları izleyebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>