«

»

Digiturk Uydu Alıcısı Yayın Kayıt Özelliği

Digiturk Uydu Alıcısı Yayın Kayıt Özelliği Nasıl Kullanılır?

Digiturk uydu alıcılarının kayıt özelliği sayesinde yayınları kaçırma derdi olmadan izlemek istediğiniz içerikleri kaydederek dilediğiniz gibi izleyebilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kayıt özelliği sayesinde önemli işlerinize öncelik vererek, kaçırmak istemediğiniz yayınları dilediğiniz zaman HD kalitede izlemeye devam edeceksiniz. Aynı zamanda uzaktan kayıt özelliği sayesinde, telefonlarınıza indirdiğiniz ücretsiz mobil uygulamalar sayesinde evde olmadan da kayıt özelliğini kullanabileceksiniz. 

  •  Kumandanızın “MENÜ” ya da “OPTS” tuşuna basın, çıkan menüde “Kayıt Listesi”ni seçin

  •  Açılan menüde “Kayıt Listesi” seçtiğiniz zaman kaydettiğiniz içeriklere, “Planlanmış Kayıtlar” bölümünü seçtiğiniz zamansa henüz kaydedilmemiş ama kayıt talimatı verilmiş içeriklere ulaşabilirsiniz.

Çeşitli sebeplerden dolayı yayın akışına uymayan televizyon programlarının kayıt işlemlerinde üyelerimize “zaman bazlı kaydetme” özelliğinin kullanımı tavsiye edilmektedir. “Planlanmış Kayıtlar” menüsü içerisindeyken sırasıyla “OPTS” ve “Zaman Bazlı Kaydetme” tuşlaması yapıldığı zaman, ekrana çıkan formdaki bölümler eksiksiz doldurulduktan sonra kayıt işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>