«

»

Digitürk Süper Paket + İnternet Kampanyası

Digitürk Süper Paket İnternet Kampanyası

Digitürk Süper paket sayesinde artık internet fiyatına hem Digitürk abonelik işlemlerinizi başlatabilecek, hemde sınırsız internetinizi kullanabileceksiniz. İnternetiniz Türkcell Süperonline alt yapısı ile evinize gelecek ve sizlerin internet keyfinizi sorunsuz çıkarmanız için çalışmalarımıza hemen başlıyoruz.

Kampanyamız kapsamında artık yüzlerce film ve belgesel filmleri, dizileri ve sınırsız interneti ayda sadece 59,99 TL ödeyerek izleyebileceksiniz. Evet sevgili arkadaşlar. Şimdi hemen paketimizden faydalanmak için iletişim adreslerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bu kampanyamız olmasa direk interneti sadece 59,99 TL ödeyerek izleyebilecektiniz. Ama artık Digitürk belgesel filmlerini, yerli ve yabancı filmleri ve dizileri, ulusal kanalları, çocuk kanallarını, eğlence kanallarını ayda sadece 59,99 TL ödeyerek izleyeceksiniz. 12 ay taahhüt vererek başlayacak üyeliğiniz şimdiden herkeze hayırlı olsun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>