«

»

Digiturk Sporun Yıldızı Paketi Fiyatı

Digiturk Sporun Yıldızı Kampanya Fiyatı ve İçeriği

Digiturk Sporun Yıldızı ile dünyanın sporu evinizde! Digiturk Sporun Yıldızı Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olması ile birlikte Digiturk Sporun Yıldızı Paket İçeriği de bütün kullanıcıları etkilemektedir. Sunulan içerikler ile sizde Digiturk beIN Sports Kampanyalarından en iyi şekilde yaralanabilir ve maç keyfini evinizde doyasıya yaşayabilirsiniz. Sizde bu kampanyadan 12 ay taahhütlü fiyatı 109 TL’ye yararlanabilir veya Kredi Kartı Kampanyası sayesinde indirimli fırsattan yararlanarak 12 ay taksiyle 89 TL’ye yıllık toplam da 1068 TL’ye abone olarak; beIN Sports Maçları, Formula 1 Yarışları, Basketbol Ligi Maçları, Tenis Turnuvaları ve daha bir çok içeriği HD kalitede izleyebilirsiniz. Sağlanan kolaylıklar kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde indirimli fiyatlardan yararlanarak aynı gün içinde kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Digiturk Sporun Yıldızı Paketinde Neler Var?

  • En keyifli spor programları:beIN FC, beIN Asist, beIN Final, BSL 3.05, beIN Euroleague, BSL Stüdyo, Alo beIN, Vay Bee, İnteraktif tüm spor tutkunlarını ekrana bağlayacak programlar ile maç analizleri, yorumlar ve eğlence.

  • HD spor karşılaşmaları: Süper Lig’in tüm karşılaşmaları, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Ligue 1, Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 gibi daha bir çok seninle!

  • Dilediğin yerde spor keyfi: BeIN Connect ile hiç bir ek ücret ödemeden tüm canlı maçlar ve spor programlarını web,cep ve tabletten Dilediğin Yerde izleyebilme imkanı…

  • Ailenin Yıldızı İçerikleri: Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, beIN Movies STARS, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal, yerli kanallar ve daha bir çok içerik!

Kampanya Kurulum Bilgileri

Kampanya kapsamında Sporun Yıldızı paketine 12 ay kullanım sözüyle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik – 90’lık çanak anten için Digiturk’e 120 TL olarak ayda 10 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 95 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulum için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır. Digiturk kanal / paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Nisan 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>