«

»

Digitürk Giriş Paketi

Digitürk Giriş Paketi

Digitürk Giriş paketi sayesinde artık Digitürk’e çok ucuz miktarlarda sahip olabilir ve abonelik işlemlerinizi kolay bir şekilde başlatabilirsiniz.

Digitürk Giriş paketi sayesinde en popüler haber kanallarından, sevilen müzik kanallarına, spor kanallarından ödüllü belgesel kanallarına, çocuğunuz için eğitici, öğretici ve bilinçlendirici özel kanallarla Digiturk’ün benzersiz dünyasına dahil olabilirsiniz. Dilerseniz Temel Paket ve Platin Paketlere de sahip olarak deneyiminizi ve keyfinizi arttırabilirsiniz.. Tabii ki bu keyfi zirvede yaşamak için Digiturk HD, Digiturk Plus ve İnteraktif içeriklerin sahibi olabilirsiniz!

Digitürk Giriş paketine 12 ay kullanım taahhütü vererek ayda sadece 19,99 TL’ye abone olabilirsiniz. Üstelik şimdi abonelik işlemi başlatırsanız eğer kurulumunuzda hemen gün içerisinde yapılacak ve hemen aboneliğinizi başlattığınız zaman Digitürk izleme fırsatınız olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>