«

»

Digiturk Filmin Yıldızı Paketi

Digiturk Filmin Yıldızı Paketi Kampanyası

Digiturk Filmin Yıldızı Paketi Fiyat açısından indirimli bir halde olup Digiturk kullanıcılarına sinema keyfini evine getirme şansını veriyor. En sevilen ve yeni çıkan filmleri sinemaya giderek izlemek yerine evinizde Digiturk Filmin Yıldızı Paketi Kampanyası ile keyifli bir şekilde izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında bayilere giderek uğraşmak yerine verilen telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek yapacağınız görüşmelerde üyelik işlemlerinizi kolayca tamamlayacaksınız. 

Digiturk Filmin Yıldızı Paketinin İçeriği

  • Herkese göre içerik: Her zevke hitap eden içerikler ile izlemek istediğiniz içerikleri keyifli bir şekilde izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. 
  • TV’de ilk her ay 40 yeni film: Her ay tv de ilk defa yayınlanan sinema filmlerini keyifli bir şekilde izleyeceksiniz. 
  • 4 ekrandan film izleme özgürlüğü: beIN CONNECT’te 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden Filmin Yıldızı paketinde!
  • Nasıl izleyeceğiniz size kalmış: Türkçe dublaj/orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce alt yazı ve betimleme seçenekleri.

Kampanya Bilgileri

Kampanya 12 ay taahhütle Film Yıldızı paketini kapsar. Film Yıldızı paketi, ilk 3 ay ayda 22,5 TL, kalan aylar aylık 45TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>