«

»

Digitürk Film Paketinde Neler Var?

Digitürk Film Paketi İçeriği

Digitürk Paketleri ve içerikleri ile herkesi büyülemeye beraberinde en kaliteli içerikleri sunmaya özen gösteriyor. Sunulan kampanya kapsamında sinema filmlerini evinize taşıyarak en kaliteli filmleri ve yayınları HD kalite ile izleyebilirsiniz. Sağlanan kolaylıklar ve Digitürk müşteri memnuniyeti kalitesi ile filmler Amerika gösterimlerinden 2 saat sonra Türkiye de kullanıcılarına sunuluyor olacak. Sizde film paketine abone olarak eski, sıradan yayınlara veda edebilir ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman işlemlerinizi telefon üzerinden kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

digiturk-film-paketi-kampanyasi

Kampanya İçeriği

  • En kaliteli içerikler: En sevilen yerel-ulusal kanalları HD kalitesi ile takip edebileceksiniz.
  • Her ay 1000’e yakın film: Sunulan her ay binlerce çeşit film ile sizde sıkılmayacak ve izlemek istediğiniz içerikleri keyifli bir şekilde HD kalite ile izleyebileceksiniz.
  • Türkçe dublaj seçenekleri: Yayınları Türkçe dublaj veya alt yazı seçenekleri ile izleyebilirken, orjinal dilde ve bir çok dil seçeneği ile izleme imkanı sizleri bekliyor olacak.
  • 4 ekrandan izleme özelliği: Abone olduğunuz paket ile sunulan yayınları cepten, bilgisayardan, tabletten ve TV’den izleyebileceksiniz.
  • Lig TV Hediye: Lig TV hediyesi ile sizde izlemek istediğiniz spor yayınlarını keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>