«

»

Digitürk Elektrik Paketi Kampanyası

Digitürk Elektrik Paketi Kampanyası

Digitürk Elektrik Kampanyası kapsamında artık ücretsiz olarak Digitürk abonesi olabileceksiniz. Sizde ETİC elektrikten elektrik aboneliği alarak ücretsiz Digitürk yayınlarını izleyebilecek ve kaliteli içeriklerin tadını hiç bir ek ücret ödemeden çıkartabileceksiniz. Sunulan kolaylıklar ve hediyeler kapsamında Digitürk kurulumu ücretsiz olarak gerçekleştirilecek ve yayınları aktif hale getirecektir. Digitürk Elektrik faturası kampanyası sayesinde artık elektrik faturası yüksel gelen arkadaşlarımız Digitürk’ten ücretsiz olarak bir paket daha satın alabilir ve paketleri arasına izlemek istediği 1 paketi daha ekleyebilirler. Elektrik faturanız 130 TL’nin üzerindeyse yaşadınız! Şimdi elektriği Digiturk’ün kampanyasıyla ETİC elektrikten alın, fatura miktarınıza karşılık gelen, seçeceğiniz Digiturk paketine ek ücret ödemeden sahip olun. Digiturk elektrik kampanyası ile elektrik aboneliği satın alarak en yeni filmleri, en sevdiğin dizileri, en popüler yarışmaları, belgeselleri ve daha yüzlerce çocuk, yaşam, müzik ve spor temalı programı artık ne zaman istersen, nerede istersen izleyebilirsin.

DİGİTURK-ELEKTRİK-KAMPANYASİ

DIGITURK Elektrik Kampanyasının Avantajları

  • Digitürk paketlerine ücretsiz sahip ol: İster evinizde ister iş yerinizde elektrik faturanız 120 TL üzerindeki fatura miktarınıza karşılık gelen Digiturk paketlerine 24 ay’a kadar ücretsiz sahip olabilirsiniz.
  • %5 indirimli elektrik faturası: Elektrik faturalarınızdaki elektrik birim satış bedeliniz ulusal tarife fiyatı üzerinden; 1100 TL’den fazla elektrik faturalarınız için %5 indirimli uygulanacaktır.
  • Elektrik sözleşmesi imzala hemen izlemeye başla: Digiturk Elektrik kampanyasında sözleşme imzaladıktan sonra Digiturk kurulumunuz yapılır ve ücretsiz Digiturk paketlerinizi seyretmeye başlarsınız.
  • Ücretsiz dilediğin yerde uygulamaları: Dilediğin zaman uygulamaları ile her nerede olursanız olun izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebilecek ve hiç bir yayını kaçırmayı dert etmeyeceksiniz.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?: Elektrik faturası aylık ortalama bedeli 120 TL ve üzerinde olan herkes kampanyamıza başvurabilir. Başvurunuz sonucunda Elektrik EPDK’nın güncel Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliğin’e uygunluğu ETİC lehine onaylanmış Serbest Tüketiciler bu kampanyadan faydalanabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>