«

»

Digitürk E118-37 Hatası | Bu Kanalın Kaydedilmesi Engellenmiştir

Digitürk E118-37 Hatası

Digitürk şubesi olarak E118-37 hata kodunu ekranlarınızda gördüyseniz eğer paniğe kapılmayın. Çünkü bu hata kodu bazı kanallarda görülmektedir ve kanalı kaydetmeye çalıştığınız zaman karşınıza çıkmaktadır.Bugün bildiğiniz üzere digitürk çeşitli sebeplerden dolayı çeşitli kodlarla karşısınıza hatalar çıkarır ve bu hata kodlarının ne anlama geldiğini öğrenmek için müşteri hizmetleri, teknik servis vs. aramak zorunda kalırız. Artık müşteri hizmetleri veya teknik servis aramanıza gerek kalmayacak. Sizlere digitürk hata kodları arasında yer alan E118-37 hata kodu hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Digitürk E118-37 Hata Çözümü

Bu kanalın kaydedilmesi engellenmiştir.

Digiturk servislerinden verilen bazı içeriklerin kaydedilmesi,içerik anlaşmaları gereği engellenmektedir.Bu tür içerikler,PLUS cihazlar ile kaydedilmek istendiğinde,kutu ekranda bu mesajı gösterecektir.Salon kanallarında yayının kaydedilmesi engellenmektedir.

1 yorum

  1. Fatma

    ÖZEl bir paket kankaı olmayan show tv de dizi kaydım yarım kaldı.Ayrıca aşağıda kaydediliyor bilgisi vardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>