«

»

Digiturk Dizi Paketi Kampanya Fiyatı

Digiturk Dizi Paketi Kampanyası Fiyat Bilgileri

Digiturk Dizi Paketi Kampanyası ile en sevilen yabancı dizileri Türkçe dublaj veya alt yazı seçenekleri ile dilediğiniz gibi izleyecek ve ekran başında eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında eski yayınlara veda ederek abone olduğunuz paket ile ayda sadece 17 TL ödeyerek en sevilen Digiturk içeriklerini HD kalite de izleyeceksiniz. Digiturk Dizi Paketi Fiyat açısından oldukça uygun olması ile birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Siz değerli müşterilere bayimizin üzerinden verdiğimiz hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Digiturk Dizi Paketinde Neler Var?

  • Herkesin seveceği içerikler: Digiturk’teki tüm belgesel, müzik, yaşam ve çocuk kanallarına ek olarak beIN Gurme, beIN H&E ve beIN IZ gibi ödüllü TV kanalları, beIN Series Comedy ve en çok izlenen ulusal ve yerli kanallar, TFF 1. Lig maçları, İngiltere Premier Ligi’nden MBA’e, Formula 1’den tenise dünyanın sporu Digiturk ekranlarında!
  • Ayda 80 dizi 800 yeni bölüm: Tamamı HD kalitede en sevilen dizi kanalları ile yerli ve yabancı dizileri dilediğiniz gibi izleyebileceksiniz. 
  • 4 ekrandan dizi izleme keyfi: beIN CONNECT’te 100’den fazla dizi, 800 bölüm hiçbir ek ücret ödemeden Dizi paketinde!
  • Nasıl izlemek istediğiniz seçin: Türkçe dublaj/orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce alt yazı ve betimleme seçenekleri

Kampanya Detayları

Kampanya 12 ay taahhütle Ailenin Yıldızı + Dizi paketini kapsar. Ailenin Yıldızı + Dizi paketi, ilk 3 ay %50 indirimli olarak ayda 17,5 TL, kalan aylar aylık 35 TL’dir. Kampanyada aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>