«

»

Digitürk Çocuk Paketi

Digitürk Çocuk Paketi

Digitürk çocuk paketimiz sayesinde artık çocuklarınız zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve eğlenirken, öğrenebileceği birçok yayınları da Digitürk farkı ile ekranlara taşımaktadır. Paketin içerisinde izleyebileceğiniz onlarca kanal bulunmaktadır ve bu kanalları 24 saat aralıksız olarak izleme fırsatınız bulunmaktadır.

Digitürk  Çocuk Paketi kanallarının Temel amacı çocuklarımızı eğlendirmek olan ve onların eğitimi ve bilinçlenmesi adına yayınlanan içerikleri kapsayan Digiturk Çocuk Paketi’nde her yaşta çocuğa yönelik bir çok kanal Çocuk Paketiyle evinizde! Digiturk Keyif paketlerinden alabilmek için temel paket olan Giriş paketini de almanız gerekiyor. Giriş paketinin üstüne istediğiniz paketi alabilirsiniz. Digitürk çocuk paketine 12 ay kullanım taahhütü vererek ayda sadece 5 TL faturanıza ek olarak ödeyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>