«

»

DigitüE102-6 Hatası – Geçici Sinyal Problemi

Digitürk E102-6 Hatası

E102-6 hata kodu yani geçiçi sinyal problemini alan arkadaşlar hemen 0212 473 7373 veya direk digitürk.com.tr sayfasından yardım menüsüne girerek yardım alabilir veya anlatacaklarımızı uygulayabilirler. Digitürk olarak bugün arkamızı dönüp baktığımız zaman yüzlerce eve digitürk ve lig tv sokmuş konumdayız. Digitürk veya lig tv izlerken bazen çeşitli hata kodlarının karşımıza hata diye çıktığınında farkındayız. Siz değerli digitürk ve lig tv kullanıcılarına bugün digitürk hata kodları arasında yer  alan E102-6 hata kodu hakkında bilgi vereceğiz.

Digitürk E102-6 Hata Çözümü

Geçici sinyal problemi.

Kutunun uzun süre hiç kapatılıp açılmadığı durumlarda veya sinyal kalitesi ile ilgili sorun yaşandığı durumlarda bu hata mesajı ekranda görülebilir.Hatayı bazı kanallarda görüyorsanız kısa bir süre bekledikten sonra sorun çözülecektir.Birden fazla kanalda hata mesajı görülüyorsa bir sonraki çözüm adımını izleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>