«

»

Davetsiz Çapkınlar Komedi Filmi

Davetsiz Çapkınlar Romantik Komedi Filmi beIN Movies

200 milyon dolardan fazla gişe hasılatı ile severek izleyeceğiniz bir romantik komedi filmi Digiturk beIN Movies ekranlarında izleyenleri ile buluşuyor. Romantik komedi filmi sevenleri ekranlara kilitleyecek Davetsiz Çapkınlar filmi ile izleyenleri ekran başında eğlenceli ve bir o kadar da romantik dakikalar bekliyor olacak. Filmin baş rollerini severek izleyeceğiniz Owen Wilson, Vince Vaughn ve Rachel McAdams paylaşırken filmin yönetmenliğini ise The Judge, Hayat Sana Güzel, Şangay Şövalyeleri, Noel Baba Fred filmleriyle de gündeme gelen David Dobkin yapıyor olacak. 

“Yargıç” ve “Şangay Şövalyeleri” gibi başarılı filmlerin yönetmeni David Dobkin’in yönettiği bu film 200 milyon dolardan fazla gişe hasılatıyla göz dolduruyor. Tanımadıkları insanların düğünlerine giderek onlardan biriymiş gibi davranıp çapkınlık yapan iki kafadar, son gittikleri düğünde sağlam kayaya çarparlar.

Süre : 111 dk
Yapım Yılı : 2005
Yayından Kalkacağı Tarih : 30.06.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>