«

»

Chips Komedi Filmi İzle

Chips Komedi Filmi İzle Digiturk beIN Movies Comedy

Digiturk beIN Movies ekranlarında severek izleyeceğiniz bir komedi filmi Chips ile izleyenleri ekran başında kahkaha dolu dakikalar bekliyor. Chips Filmi ile Digiturk ekranlarında izleyenleri kahkaha dolu ve eğlenceli dakikalar bekliyor. Komedi filmi seven kullanıcıları ekranlara kilitleyecek harika filmi beIN Movies Comedy’de HD kalitede izleyebileceksiniz. Severek izleyeceğiniz filmin baş rollerinde Dax Shepard, Michael Pena, Jessica Mcnamee ekranlarda sizleri karşılıyor olacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Vur ve Kaç, Aşk Çeşmesi, Yedi Dayanılmaz Gün, Veronica Mars, Ahmaklar filmlerinden de hatırladığınız üzere Dax Shepard yapacak. Filmi abone olduğunuz paketler ile izleyebilir veya kiralama seçeneklerini kullanarak da filmi dilediğiniz gibi HD kalitede izleyebilirsiniz.

1970’lerin aynı adlı sevilen Tv dizisinden uyarlanan filmde,Kaliforniya sokaklarını birbirine katan motosikletli iki polis olarak Michael Pena ve Dax Shepard’ı izliyoruz. Jon ve Frank Los Angeles sokaklarında motosikletli polis olarak görev yapmak üzere atanmışlardır. İki adamın tek ortak noktası şaşkınlıklarıdır. Çok geçmeden Los Angeles sokaklarında ortak olarak devriye gezmeye başlarlar. Fakat sokaklar onlarsız daha güvenlidir sanki!

Süre : 96 dk
Yapım Yılı : 2017
Yayından Kalkacağı Tarih : 11.01.2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>