«

»

Cafe Society Komedi Filmi

Cafe Society Komedi Filmi beIN Movies Comedy

Yabancı komedi filmi severler Cafe Society Filmi ile ekran başına kilitleniyor. Digiturk beIN Movies ekranlarında severek izleyeceğiniz bir komedi filmi sizleri bekliyor. Cafe Society Filminin baş rollerini Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell paylaşırken, eğlenceli dakikalarda da size eşlik ediyor olacak. Woody Allen ise filmin yönetmen koltuğunda oturuyor olacak. Digiturk Filmin Yıldızı Kampanyası kapsamında sizde en sevilen filmleri abone olduğunuz paketler kapsamında izleyecek ve sinema keyfini evinize taşıyacaksınız.

 

Woody Allen’ın ilk kez dijital kamera ile çalıştığı, başrollerinde Jesse Eisenberg ve Kristen Stewart’ın yer aldığı eğlenceli bir dramatik komedi. 1930’larda film sektöründe çalışmayı hayal eden Bobby Dorfman, Hollywood’ta çalışan dayısının yanına gelerek hiç bilmediği bir dünyanın kapılarını aralar. Burada yaşayacağı aşk ve acı dolu deneyimler ise onun bambaşka bir adama dönüşmesine sebep olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>